Referenční elektroda
Kód produktu
HI5313
Referenční elektroda, s jednoduchou referencí Ag/AgCl, plastové tělo. Použití pro titrace a vzorky s obsahem nerozpuštěných pevných látek, 4mm banana konektor.
|
5 455,89 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
4 509,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozhraní | 1xkeramická frita |
| Elektrolyt | gel |
| Materiál | plast |
| Reference | jednoduchá, Ag/AgCl |
| Délka kabelu | 1 |
| Prostředí | -5 až 60°C, max. tlak: 0,1 baru |
| Komunikace | 4 mm banánek |
| Rozměry | délka: 120 mm, průměr: 12 mm |
Dokumenty ke stažení
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
